به گزارش خبرخودرو، تیم فرمول یک آن در مقام دوم مسابقات قهرمانی سازندگان جهان قرار دارد و فرناندو آلونزو به راحتی در رده بندی راننده ها سوم است. این باعث می‌شود این خودروساز زمان مناسبی برای معرفی هشت خودروی اسپرت موتور جلوی جدید در دو سال آینده بدهد.
لیدینگ جایگزینی برای استون مارتین DB11 است. با توجه به نامگذاری سنتی، این خودرو احتمالا با نام DB12 شناخته می شود. ارائه این خودروی جدید، دوره جدیدی از محصولات جدید را آغاز خواهد کرد که به گفته لارنس استرول، رئیس این شرکت، فناوری جدید را ارائه می دهد، عملکرد تیم F1 را یکپارچه می کند و لوکس ممتازی را ارائه می دهد.
پس از جانشین DB11، جایگزینی برای استون مارتین ونتیج و DBS در نظر گرفته شده است. اکثر خودروهای جدید از این مدل ها متفاوت خواهند بود. با این حال، استرول نشان داد که این خط تولید شامل یک مدل جدید است که به تنهایی در بازار ایستاده است.
علاوه بر خودروهای اسپرت جدید، استون مارتین با عرضه اولین خودروی الکتریکی خود به حرکت رو به جلو ادامه می دهد. استرول که برای سال ۲۰۲۵ برنامه ریزی شده بود، نشان داد که این شرکت چند صد نفر را برای مدیریت توسعه داخلی استخدام کرده است.
استرول خاطرنشان کرد که مشکلات نرم افزاری و تولیدی که مانع تحویل والکری شده بود حل شد و بیش از ۱۰۰ خودرو تحویل داده شد.
در مورد خود برند استون مارتین، این شرکت همچنان به گسترش دامنه فعالیت خود به عنوان یک برند لوکس جهانی با مشارکت با طراحان برای تولید ساعت‌های با نسخه محدود و حفظ میراث خود با ساخت قطعاتی برای خودروهای کلاسیک خود ادامه می ‌دهد.

Special Offer

Get 35% off just today

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.