رونمایی محصول جدید کرمان موتور

KMC J7

سه شنبه چهارم مرداد ماه شرکت کرمان موتور از لوکس ترین سدان خود یعنی KMC J7، لوگو و فونت جدید KMC طی مراسمی در هتل استقلال تهران و با حضور مسئولان ارشد گروه صنعتی کرمان خودرو و شرکت کرمان موتور،تنی چند از مدیران عامل بانک ها و نمایندگان و خبرنگاران رسما رونمایی کرد.
 
سامان فیروزی مدیرعامل شرکت کرمان موتور در مراسم رونمایی از لوگوی جدید این شرکت و خودروی KMC J7 افزود تورم بالای ایران در سالها گذشته کار را برای تمام خودروسازان به ویژه شرکت کرمان موتور سخت تر کرده و باعث کاهش قدرت خرید مردم شده است . این موضوع می تواند موجودیت شرکت های خودروسازی را به خظر اندازد. اما کرمان موتور برای خروج از این بحران تصمیم به استقلال در تولید محصول گرفته است.
وی بیان کرد که منظور از استقلال در تولید محصول عرضه خودرویی بوده است که تولید آن وابسته به شرکای خارجی نباشد و در هر شرایطی شرکت کرمان موتور بتواند آن خودرو را تولید کند. وی تصریح کرد در سال 1400 کرمان موتور توانست دو خودروی پیکاپ کی ام سی KMC T8 و کراس اوور کی ام سی KMC K7 را به بازار عرضه کند که محصولاتی مستقل از شرکای خارجی این شرکت محسوب می شوند.
 
محصول جدید کرمان موتور روی پلتفرم PS1 به زودی رونمایی می شود
وی با بیان اینکه کرمان موتور در این مدت روی طراحی خودرو سرمایه گذاری زیادی کرده و یک طراح با استعداد و خوش ذوق کرمانی را استخدام کرده که که در ایتالیا در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد تحصیل کرده است،گفت پروژه پایان نامه وی طراحی یک خودرو یا بهتر بگویم خانواده محصول در سگمنت D است که برای کرمان موتور طراحی شده و شامل یک پیکاپ، اس یو وی و سدان بوده که اسکچ های آن در این مراسم نشان داده شد.
پلتفرم این محصولات سگمنت D تا به امروز نزدیک به 60 درصد پیشرفت داشته و به احتمال زیاد این پلتفرم در سال آینده رونمایی خواهد شد. در طراحی این خانواده محصول از سه عنصر معماری ایرانی، کانسپت پرواز و طبیعت کرمان الگوبرداری شده است و امید داریم که محصول جدید طراحی شده روی پلتفرم PS1 که با جک J4 مشترک بوده، به زودی رونمایی و تولید شود.
 

فیروزی ابراز داشت. فست بک KMC J7 به عنوان پرچمدار خودروهای سواری خود، با قدرت به میدان بازگشته است به همین دلیل این نیاز حس می شد که لوگوی این شرکت تغییر کند. مسئول طراحی شرکت، لوگوی پرستوی کرمان موتور را به عنوان بیس کار در نظر گرفته و آن را مقداری صنعتی تر کرده و پر و بال بیشتری به لوگو داده است. در کنار رونمایی لوگو، فونت تایپ جدید KMC کی ام سی نیز رونمایی وقرار است به همراه لوگوی جدید شرکت روی محصولات آتی کرمان موتور از جمله همین خودروی کی ام سی KMC J7 نصب شوند.

تبدیل کرمان موتور به ارزشمندترین خودروساز خاورمیانه در سال 1405
مدیرعامل کرمان موتور اظهار کرد که نقشه راه این خودروساز بزرگ بخش خصوصی تا سال 1405 مشخص شده و کرمان موتور قصد دارد تا تاریخ ذکر شده به ارزشمندترین خودروساز خاورمیانه تبدیل شود. کرمان موتور برای دستیابی به این هدف در گام اول قصد دارد که خودرویی را تولید کند که 1000 کیلومتر پیمایش را تنها با مصرف 3 لیتر بنزین انجام دهد. سامان فیروزی از سرمایه گذاری کلان 75 میلیون دلاری برای احداث مرکز تحقیق و توسعه محصول خبر دارد که طی 18 ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید.

افزایش تیراژ کرمان موتور تا 200 هزار دستگاه در سال طی دو سال آینده
فیروزی تصریح کرد، کرمان موتور قصد افزایش تیراژ تولیدی خود را دارد. این شرکت در سال جاری برای تولید 40هزار محصول هدف گذاری کرده است. اما در سال آینده تولید 60 هزار دستگاه خودرو را را در برنامه داریم و طی دو سال آینده ظرفیت تولید کرمان موتور به 200 هزار دستگاه در سال افزایش خواهد یافت.
در ادامه این مراسم مدیر عامل شرکت کرمان موتور در خصوص ویژگیهای محصول جدید گفت:این محصول در دسته خودروهای سدان با فرم‌ بدنه فست بک (درب صندوق و شیشه عقب مستقل) قرار می گیرد.و با طول 4780 میلیمتر از بزرگترین کراس اوور های بازار ایران نیز طول بیشتری دارد و به دلیل طراحی فست بک احتمالا به عنوان گزینه ای متمایز، مشتریان متفاوتی را جذب خواهد کرد.

منبع خبر : کرمان موتور

Special Offer

Get 35% off just today

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.