افزایش سرمایه ۱۵۰ درصدی

شرکت واسپاری کرمان موتور

Afzayesh Sarmaye

افزایش ۱۵۰ درصدی سرمایه شرکت واسپاری کرمان موتور با تائید بانک مرکزی ایران

“با برگزاری مجمع عمومی فوق العاده شرکت واسپاری کرمان موتور و اخذ تائید بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، سرمایه شرکت ۱۵۰ درصد افزایش یافت”

دکتر راحله باقری قائم مقام مدیرعامل  شرکت واسپاری کرمان موتور با اعلام این مطلب اظهار داشت با توجه به عملکرد مناسب شرکت و موافقت کلیه سهامداران شرکت در مجمع عمومی فوق­ العاده ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ شرکت نسبت به ارسال مدارک و مستندات و دریافت تائید از بانک مرکزی سرمایه خود را از ۲۰۰ میلیارد ریال به ۵۰۰ میلیارد ریال افزایش داد.

وی اظهار امیدواری نمود با راه ­اندازی درگاه پرداخت آنلاین در آینده­ ای نزدیک در این شرکت و اتصال به سیستم یکپارچه فروش کرمان موتور شاهد رشد فزاینده فعالیت­ها و تلاش در جهت عملی نمودن افزایش سرمایه ۱۰۰ درصدی مرحله بعد در شرکت باشیم.

دکتر باقری در ادامه آمادگی شرکت را برای همکاری هرچه بیشتر با شرکت­های عضو انجمن لیزینگ ایران و توسعه صنعت لیزینگ در شرکت اعلام و از اعطای تسهیلات با شرایط مناسب به متقاضیان معرفی شده از سوی این شرکت­ها خبر داد.

VASEPARI 22

Special Offer

Get 35% off just today

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.