معرفی خودرو

SKYWELL ET5

Skywell ET5 OK2255

آسمان دوباره آبی ، با خودروهای برقی نبکا

شرکت نبکا با سرمایه‌گذاری مشترک صنایع خودروسازی کرمان و شرکت مپنا و در راستای بهبود برقی‌سازی صنعتی خودرو راه‌اندازی شده است.

اولین محصول شرکت نبکا ، Skywell ET5  تمام برقی با ظرفیت باطری 71.98 کیلو وات ساعت است.

در مقایسه با خودروهای بنزینی معمولی، خودروهای برقی از نظر بهره‌وری انرژی، عملکرد، راحتی، نگهداری و مالیاتی (در برخی کشورها مالیات کمتری به خودروهای سبز تعلق می‌گیرد) بهتر هستند. استفاده از خودروهای الکتریکی باعث انتشار کمتر گازهای گلخانه‌ای می‌شود.

طراحی نبوغ‌آمیز و استفاده از آخرین فناوری روز دنیا توسط نبکا محصولی مدرن برای سفرهایی امن و راحت برای شما به ارمغان آورده است.

به دلیل بهبود هرروزه فناوری مربوط به خودروهای برقی اعم از افزایش ظرفیت و کیفیت باتری‌ها، کاهش هزینه‌ها و البته دغدغه‌های زیست محیطی، پیش‌بینی شده که استفاده از خودروهای برقی در جهان با شیب تندی صعودی خواهد بود.

چشم‌انداز نبکا رهبری راه در حمل‌ونقل پایدار و ایجاد آینده‌ای است که در آن وسایل نقلیه برقی سازگار با محیط زیست و مقرون به صرفه برای همه قابل دسترس باشد.

زبان طراحی جدید

برای اطلاعات بیشتر لطفا به سایت سازنده خودرو (نبکا) مراجعه فرمایید :

https://nebkaev.ir

 

اطلاعات کامل

نمای داخلی

اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

نمای خارجی

اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

گالری تصاویر

" توجه " : تمامی عکسها مطابق با سایت شرکت سازنده خودرو می باشد.

نظر به وجود تیپ و آپشن های مختلف خودرو در بازه های زمانی متفاوت ، موارد اعلامی صرفا جهت نمونه و اطلاع ضمنی در این صفحه ابراز می گردد. ملاک و معیار شرکت ، خودروهای عرضه شده در زمان مقرر می باشد.

Special Offer

Get 35% off just today

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.